ČR | Hrady CZ – LIGHT je letní kulturní festival, který se v roce 2021 kvůli protipandemickým opatřením uskuteční pouze na dvou významných českých a moravských historických památkách. Program festivalu je postaven na vystoupení špiček české a slovenské hudební scény.

Hradec nad Moravicí Moravskoslezský kraj 20. – 21. 8.  2021
Bezděz Liberecký kraj 27. – 28. 8.  2021

V čem budou Hrady CZ LIGHT? Light bude pouze v tom, že proběhne jen na dvou místech, divácká kapacita bude limitovaná aktuálními nařízeními státu a celý program se odehraje na jednom pódiu. K dispozici bude VIP kemp a VIP kemp PLUS.

Letní kulturní festival Hrady CZ – LIGHT je také zaměřen na rozvoj turistického ruchu a zviditelnění krásných historických památek v regionech. Nabídne netradiční atmosféru, která se bude lišit od ostatních letních festivalů nejen ojedinělým prostředím ale i bohatým sortimentem doplňkových služeb a občerstvení. V ceně sobotní vstupenky jsou zahrnuté i prohlídky stálých expozic hradů.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.