KRNOV | V sedmnáct hodin odpoledne 9. ledna 2020 řídila po ulici Revoluční v Krnově místní pětapadesátiletá žena své osobní motorové vozidlo tovární značky Nissan Qashqai, přičemž jí bezprostředně do jízdní dráhy vběhla z pravého chodníku 16letá dívka z Krnova.

Foto: ilustrační ZZS MSK

„Řidička již nedokázala na vzniklou situaci včas zareagovat a došlo tak ke střetu přední části pravého boku automobilu s tělem mladistvé, která přes kapotu vozu upadla na vozovku. Při tomto utrpěla zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření v krnovské nemocnici. Jak bylo policisty na místě zjištěno, tak mladistvá 16letá dívka byla oblečena v tmavém oblečení bez reflexních prvků a v uších měla sluchátka s puštěnou hudbou,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

 

„Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo, celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 5 tisíc korun, orientační dechové zkoušky vyzněly u všech účastníků kolizní situace v dopravě negativně a celá záležitost je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále,” sdělil závěrem Černohorský.