BRUNTÁL | Policisté z bruntálského Obvodního oddělení se v současné chvíli intenzivně zabývají případem úmyslného poškození výtahu v jednom z bytových domů na ulici Květné v Bruntále.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

„Jak bylo dosavadním prošetřováním a následným prověřováním zjištěno, tak v době mezi třináctou a čtrnáctou hodinou odpolední 17. ledna letošního roku doposud neznámá osoba s největší pravděpodobností úmyslně rozbila stropní osvětlení a zrcadlo na vnitřní stěně kabiny výtahu a dále poškodila zasouvací výtahové dveře v přízemí domu, kdy došlo k jejich vykřivení a vysazení z kolejnic, čímž poškozené právnické organizaci vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 25 tisíc korun, “uvedl mluvčí policie René Černohorský.

Tento přečin poškození cizí věci nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Bruntále a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k důvodům jejího protiprávního jednání a chování, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651.