VRBNO POD PRADĚDĚM | Vrbeňáci zvou širokou veřejnost na Silvestrovský výšlap k Mirkovu prameni. Akce se uskuteční v neděli 31. prosince 2017 od 13.00 hodin. Čeká vás mnoho zábavy!

Zdroj: plakát akce

Spolek Přátelé Vrbenska a Ski Aréna Vrbno pořádají Silvestrovský výšlap k Mirkovu prameni, který se nachází pod Sokolskou chatou nad Vrbnem pod Pradědem. Pořadatelé zvou všechny silvestrovské šlapáky k turisty oblíbenému prameni, a to za dvanácti měsíčky a Maruškou s jahodami.

Akce se uskuteční v neděli 31. prosince 2017 od 13.00 hodin. Výšlap bude zahájen od kašny na náměstí svatého Michala. Kdo dorazí až do cíle, dostane Novoročenku 2018 s pamětním razítkem, 1 000 dolarů s novoročním přáním a doušek „živé vody“. Během programu se vypustí velký balón s novoročním přáním a od 15 do 16 hodin vystoupí hudební skupina SAH Krnov v Restauraci Andělka.

RADEK VRÁBLÍK on EmailRADEK VRÁBLÍK on FacebookRADEK VRÁBLÍK on InstagramRADEK VRÁBLÍK on Twitter
RADEK VRÁBLÍK

V roce 2011 založil společnost Studio STA – multimediální agenturu o.p.s. a spektrum nových médií. Mezi ně patří regionálně nejčtenější zpravodajský portál STA Bruntálsko. V minulosti se zabýval v rámci projektu Televize STA natáčením reportáži o každodenních životech lidí ve městech a obcích. Pracoval také na projektu Studio pětka, který vzdělával děti a mládež v oblasti mediální výchovy.


Chci dostávat čerstvé zprávy z Bruntálska

Děkujeme za Vaše přihlášení.