OSOBLAHA | Město Bruntál pro ně připravilo setkání s programem. Akce se konala v úterý 12. května v sále střední školy na Krnovské ulici. Oslavencům zazpívaly dětí ze ZUŠ Bruntál. Po jejich vystoupení proběhla debata se starostou města Martinem Henčem a s místostarosty Petrem Rysem a Radkem Zatloukalem.

Foto: MěÚ Bruntál

Rozebíralo se aktuální dění ve městě a někteří pamětníci dokonce zavzpomínali, jak město v minulosti vypadalo a chválili jeho rozvoj.
Zdroj: MěÚ Bruntál